Program Pedagogiczno-Dydaktyczny

Zajęcia - rodzaje

Angielski na wesoło 

W ramach zajęć realizowane będą zajęcia z języka angielskiego, rozpoczynające fantastyczną, pierwszą  przygodę dzieci z nauką języka obcego.
Zajęcia prowadzone będą przez specjalistę w zakresie znajomości języka angielskiego z doświadczeniem pedagogicznym. Nauka z pewnością przebiegać będzie w przyjemnej atmosferze, a wiedza przekazywana będzie małym podopiecznym w sposób łatwy, swobodny i przyswajalny.

Z gimnastyką za pan brat

W ramach przedszkola prowadzone będą także zajęcia z profilaktyki postawy z elementami gimnastyk. Realizacja tych zajęć obejmować będzie 4 godziny tygodniowo i jesteśmy przekonani, że oferta pomoże dzieciom wymagającym wsparcia, a we wszystkich podopiecznych wykształci dobre nawyki postawy ciała.

Rytmicznie i tanecznie

Dbając o wszechstronny rozwój małych podopiecznych  gwarantujemy w ramach projektu również zajęcia z zakresu rytmiki  z elementami tańca. Zajęcia na pewno przypadną do gustu dzieciom i przyniosą im wiele radości i zabawy.Uczymy wyciszenia, prowadzimy zajęcia relaksacyjne przy muzyce.


Gimnastyka buzi i języka


W naszym przedszkolu realizowane sa także zajęcia logopedyczne prowadzone przez gabinet logopedyczny "Rybka", a dokładniej przez pania Magdalenę Rybka. Zajęcia te sa prowadzone co piatek.

 Spotkanie z katecheza

W każdy czwartek odwiedza nas ks. Damian Siciarz z parafii Św. Jana Nepomucena w Bochni.

W świecie barw i kształtów

Zajęcia plastyczno-manualne prowadzone w ramach zajęć będą wyśmienitą okazją do zabawy oraz kreatywnego spędzenia czasu, i co najważniejsze, do podpatrzenia i zdiagnozowania potencjału, zdolności i umiejętności naszych dzieci.